IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Tuesday, January 26, 2010

 

دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی

اینروزها و در گرماگرم جنبش آزادیخواهی ِ ملت ایران، اتاق های فکر و کارگاه های باند رفسنجانی و کارگزاران اصلاح طلب و ملی- مذهبی ایشان بصورت زنجیره ای به صدور بیانیه رسمی و غیر رسمی و با امضاء و بی امضاء مشغولند. این بیانیه ها در ظاهر به موضوعات سیاسی و حقوق بشری و مسائل روز می پردازد، اما در باطن خود به دنبال هدف دیگری است.
حدوداً یک سوم از متن چنین نوشته هایی به زبان عربی و شامل آیه و حدیث و روایت و شعارهای اسلامی است. اسلامفروشی و تأکید بر ضدارزش ها و یاوه ها و مهملات اسلامی استخوان بندی این نوشتارهاست. تأکید بر این نکته که گویا مردم ایران به تمامی و دربست مسلمان و شیعه و حسینی و عاشق اباعبدالله هستند و به رغم سی سال مشاهده و تجربه عملی و تحمل پلیدی ها و تباهی ها و نکبت آیین اهریمنی و انسان ستیز اسلام و شیعه، کماکان دل در گرو ائمه و اهل بیت و آیت الله و مرجع و مجتهد دارند و گویا راه نجات خویش از حکومت جبار اسلامی را در خود اسلام جستجو می کنند. گویا آزادی و دموکراسی و حقوق بشر از اصول اولیه آیین اهریمن و فرقهء تشیع بوده است. گویا همهء زشتی ها، غارت ها، جنایت ها، تجاوزها و قتل ها و اعدام ها و سنگسارها هیچ ارتباطی با اسلام و قرآن نداشته و طی این مدت اسلام ناب محمدی و تشیع علوی و حسینی مظلوم و مورد تهمت واقع شده است.

در چند روز اخیر دو بیانیه و نامه با عنوان « نگران ایران هستیم» و « نامه جمعی از روزنامه نگاران به سید حسن نصرالله » در سایت های اینترنتی منتشر شده است که همین خط و ربط را به وضوح دنبال می کند و مثال خوبی از کلیه بیانیه ها و اطلاعیه های باند رفسنجانی است.
در مورد نخست گفته شده است که بیستمین بیانیهء خانواده های زندانیان سیاسی است. این به اصطلاح بیانیه با « بسم رب المظلومین» و شعار« یازینب، یازینب» شروع می شود و به آنان که در خفا ستم می کنند هشدار می دهد که در« بارگاه الهی» باید پاسخگو باشند. خانواده های زندانیان سیاسی در این بیانیه، آنانی که صدای مظلومیت ایشان را نشنیده اند را مصداق بارز « صم بکم عمی فهم لایعقلون» دانسته اند. گفته اند که بیش از 7 ماه « فرزندان امام و انقلاب» را دربند و حصر و در سلول هایی غیرقابل تحمل و محروم از حقوق انسانی به اتهامات واهی نگاه داشتند و خانواده هایشان را سرگردان و پریشان و متحیر و متعجب از این رویه غیرقانونی و غیرحقوقی در« کشوراسلامی و ام القرای مسلمین» رها کردند!
در ادامه آمده است که ما نگران سلامت عزیزان دربند هستیم... و نمی دانیم روح های بزرگ این « دلاوران و قهرمانان راه آزادی و استقلال و جمهوری اسلامی» که « شعار انقلاب اسلامیمان» که به سی و یکمین سالگردش نزدیک می شویم بود، چه میزان آسیب دیده و چه قدر زمان لازم است تا این همه لطمه و صدمه جبران شود و « سرمایه های اجتماعی» باردیگر فزونی گیرد؟
همچنین خانواده های زندانیان سیاسی در این بیانیه گفته اند که « فرزندانشان در عرصه رزم علیه باطل جان در کف گذاشتند و دعوت امام را لبیک گفتند... و بیشتر از آن نگران انقلابی هستند که با « آرمان هایی انسانی و والا شکل گرفت و با حضور یک پارچه ملت و رهبری داعیانه امام (ره) به پیروزی رسد.»
در پایان نیز برای اینکه خواننده گمان نکند نویسندگان بیانیه عنوان نوشتهء خود را فراموش کرده اند، آورده شده است که« ما نگران امروز و فردای ایرانیم» و سپس:« والسلام علی عبادالله الصالحین».

در هیچ قسمت از این بیانیه صحبتی از ایران نشده و اساساً گفته نشده که موضوع جنگ باند خامنه ای و سپاه با مافیای رفسنجانی و اصلاحطلبان که منجر به دستگیری تروریست های سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و حزب مشارکت و کارگزاران و عواملی مانند بهزاد نبوی و تاج زاده و عطریانفر و ابطهی و علیرضا بهشتی و سایر وحوش مسلمان و کفتارهای اسلام گردیده، چه ربطی به ایران و ایرانی دارد؟

در نامه جمعی از روزنامه نگاران به تروریست بین المللی، سید حسن نصرالله نیز آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای سید حسن نصرالله
روحانی گرامی!
سید عزیز!
شما می دانید که رهبران و عناصر مرکزی جنبش سبز، همگی از یاران و همراهان امام و از مبارزان در راه انقلاب و از مسئولان عالی رتبه نظام هستند که در تثبیت جمهوری اسلامی اثرگذار بوده اند... مردم مسلمان ایران... از شما که خود را پیرو امام خمینی و پرورش یافته مکتب امام موسی صدر می دانید می پرسیم که چگونه می توانید در برابر این رفتار غیر اسلامی و غیر انسانی سکوت کنید؟ ؟ آیا به حدیث" من اصبح ولم یهتم بامورالمسلمین" اینگونه عمل می شود ؟ آیا تنها بر تن کردن لباس روحانیت، روحانیت شیعه را در طول تاریخ به محل اعتماد و احترام مومنان تبدیل کرده یا دفاع آزادمردانه آنان از حق و حقیقت؟ مطابق آموزه های ائمه معصومین (ع) تکلیف آنان که ردای پیامبر مکرم اسلام را به تن کردند در قبال ظلم ظالم به عده ای مسلمان بی دفاع چیست؟
آیا مردمی که بدون سلاح در روز عاشورا به شیوه مولای خود اباعبدالله... شما که خود یک عالم دینی هستید آیا مجاز می دارید که به نام اسلام به در خواستهای قانونی مردم مسلمان توجه نکرد، حریم خصوصی مومنان معترض را شکست، به منازل، مساجد، مدارس و حسینیه ها یورش برد، خانواده و بیت امام راحل و خانواده شهدای بزرگ انقلاب را هتک حرمت کرد... تا چند ماه پیش شما را پیرو راه ائمه معصوم (ع) و امام راحل می دانستیم. همان امامی که در پیروی از امام علی (ع) که فرمود : "کونوا للظالم خصما وللمظلوم عون "... مگر امام خمینی نمی فرمود:" ما شریک غم همه مظلومان جهان هستیم.".. آیا ارزش ملاحظات سیاسی تا این اندازه است که چشم بر حقیقت دین، یعنی عدالت ببندید!... اگر دست شیعیان لبنان به خون شیعیان ایرانی آلوده نشده که سرافرازانه آن را اعلام کنید...
والسلام علی من یخدم الحق لذات الحق
جمعی از روزنامه نگاران ، نویسندگان ، پژوهشگران و فعالان سیاسی ایران

این بیانیه ها که با ادبیات منحوس و نفرت انگیز اسلامی و قرآنی نگارش یافته، در نگاه اول مطالب پیش پاافتاده ای به نظر می رسند که در این هفت هشت ماههء پس از انتخابات دهم نظیرش را به وفور دیده و خوانده ایم. اما اگر خط پی گرفته شده در این قبیل بیانیه ها و اطلاعیه ها و نامه ها از جمله بیانیه های سران اصلاح طلب مانند موسوی و کروبی را به دقت دنبال کنیم به نکبت وجود اسلامی و نیت ضدایرانی نویسندگان آن به خوبی پی خواهیم برد و خواهیم دید که همین بیانیه های ظاهراً بی ارزش نیز در اتاق فکر باند رفسنجانی تولید می شود. زمانی رفسنجانی در جواب خبرنگاری که از ثروت های هنگفتی که گرد آورده است پرسیده بود، به صراحت گفته بود که این سرمایه ها برای روزی در نظر گرفته شده که اسلام را در خطر ببینیم.
و امروز مافیای رفسنجانی با دست باز ثروت های دزدیده شده از ایرانیان را خرج نجات اسلام می کند. هزینهء و مخارج اصلاح طلبان و دوره گردی های گنجی و کدیور و افشاری و حقیقت جو و مهاجرانی و ده ها اسم دیگر از همین منبع تأمین می شود. هزینهء رسانه های غربی، دانشگاه های اروپایی و آمریکایی که به اصطلاح نواندیشان دینی و اصلاح طلبان ارسالی را توی بوق کرده اند، جایزه هایی که به مناسبت های مختلف به اسلامگرایان و زنان لچک به سر داده می شود نیز از همین منبع فراهم می شود.
در جنگ گرگ ها و در نزاع بر سر تقسیم غنایم بین دو گروه از مجاهدان اسلام و دو جناح از زمامداران حکومت اسلام، مافیای رفسنجانی به کارگزاری ِ اصلاح طلبان و ملی- مذهبی ها و آلت فعل هایی همچون خاتمی و موسوی و کروبی که بسیار سعی می شود به عنوان سران جنبش سبز به ملت ایران اماله شوند، بیشتر از هر موضوع سیاسی اما هدف و منظور و مقصود اصلی خود که نجات اسلام از ضربات خردکنندهء ایرانیان میهن پرست می باشد را با جدیت تعقیب می کنند. دوره گردی ها و سخنرانی ها و بیانیه های مأموران و کارگزاران مافیای رفسنجانی در خارج از کشور نیز دقیقاً همین هدف و منظور و مقصود را پیگیری می کند.
زمانی که شخصی بنام حیدری که گفته می شود از کارکنان سفارت جمهوری اسلامی در نروژ بوده است در مصاحبه های فراوان با بی بی سی و صدای آمریکا در هر جملهء خود یکبار هم تأکید می کند که مردم شیعهء ایران... ما مردم شیعه ... و از این قبیل مزخرفات، و یا آن جا که شیرین عبادی مأمور اتحادیه استعمارگران اروپا دائماً به شیعه بودن خود افتخار می کند... و یا هنگامی که میرحسین موسوی در بیانیه هفدهم خود تأکید می کند که: "ما پیروان اباعبدالله حسین علیه السلام هستیم"... همه و همه تنها از یک نگرانی و از یک حقیقت پرده بر می دارد و آن چیزی نیست به جز رستاخیز ملت ایران که بنا بر آن گذاشته و سر آن دارد که یکبار برای همیشه نظام نکبت الهی را به همراه حاکمیت هزاروچهارصدسالهء اسلام و آخوند و ریشه های فاسد و گندیدهء آیین اهریمن از خاک ایران برکند.
اصلاح طلبان و کارگزاران سیاسی ِ باند رفسنجانی و پدرخوانده های مافیای روحانیت زمانی که نتوانستند جنبش سبز را به بیراههء « راه سبز امید» بکشانند و خیزش خرداد به مانند سرو راست قامت در برابر تمامیت حکومت اسلام، تمام قد ایستاد، به شدت به هراس افتاده اند و در جستجوی راه چاره ای آنهم در آستانه سالگرد یوم الکفتار 22 بهمن به هر دری می زنند تا روزنه ای برای نجات بیابند. اما بی گمان آیت الله ها و پاسداران و سران رژیم اسلامی را از اصولگرا و اصلاح طلب سرانجام از سوراخی که صدام حسین در آن مخفی شده بود بیرون خواهیم کشید و شپش های پشم و ریششان را گندزدایی کرده و محاکمه خواهیم کرد.
siamakmehr@yahoo.com
----------------------------------------------------------------
بیانیه خانواده های زندانیان سیاسی:
http://ilna.eu/10-januari/news.asp?id=44535&sort=PolPrison
نامه جمعی از روزنامه نگاران به سید حسن نصرالله:
http://ilna.eu/10-januari/news.asp?id=44540&sort=Arab
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives