IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Sunday, November 07, 2004

 

آخوند و جنگ با بشر

در 25 سال گذشته جمهوری اسلامی هرساله از سوی تمامی نهادها و سازمان های جهانی پیگیر مسائل حقوق بشر، باهر مشرب و مرامی، پی در پی محکوم به نقض حقوق انسان ها گردیده است. این نظام طی این سال ها در سراسر جهان در تعقیب مخالفانش بوده و هرگاه دستش رسیده آن ها را به قتل رسانده است. آنجایی هم که فرصت یافته مخالفانش را به فجیع ترین صورت مثله کرده است. اعمال شکنجه و اعدام به هر بهانه ای، از ویژگی های ذاتی جمهوری اسلامی است. نظام های ایدئولوژیک در از میان برداشتن مخالفان خود به هر وسیله ممکن، تردیدی به خود راه نمی دهند. حکومت اسلامی در جزء جزء شریعت اسلامی و ناقانونهای وضع شده اش ناظر بر حذف فیزیکی مخالفانش می باشد. کافر، کافرحربی، مرتد، ناصبی، محارب، مهدورالدم، مفسدفی الارض، باغی با غین، زانیه و اتهاماتی نظیر طاقوتی، ضد انقلاب، منافق، سلطنت طلب، گروهکی و... از جمله نسبت ها و اتهاماتی اهریمنی است که تاکنون حکومت اسلامی بتوسط آنها به جنگ با آزادی خواهان برخاسته است.
جمهوری اسلامی اکنون نیز با تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ای در صدد ایجاد رعب و وحشت در سطح جهان است. این نظام در صدد به گروگان گرفتن کل بشر است. این احتمال که جمهوری اسلامی هم اکنون نیز به سلاح اتمی دست یافته باشد دور از ذهن نیست. جمهوری اسلامی نظامی است خودسر که به وجود گروه های خودسردر درون خود نیز اعتراف می کند. بنابراین جهان نباید اجازه بدهد چنین نظامی به صورت یک عضو مریض و ملتهب و یک نقطه چرکین و بدخیم، سلامت تمدن بشر و امنیت دهکده جهانی را به خطر بیاندازد. چناچه تروریست های موجود در سراسر دنیا که تماماً از مسلمانان عرب و عجم تشکیل یافته اند به سلاح هسته ای دست یابند، بدون فوت وقت به جان بشر خواهند افتاد. تصور فاجعه ای به مراتب دهشت بارتر از واقعه یازده سپتامبر شاید امروز به دلیل دیر باوری وعدم شناخت و آگاهی اندک از نیت و نفس اهریمنی و تباهی طلب تروریست های مسلمان دور از ذهن به نظر آید؛ اما با وجود حکومت اسلامی که در پایه های ایدئولوژیک خود جهاد با کفار را فرض دانسته و به مؤمنینش توصیه کرده است، وقوع چنین فاجعه ای دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. احتمال انفجار اتمی از سوی تروریست ها هرچند محدود و با قدرت تخریبی اندک در اسراییل، ایالات متحده آمریکا و یا سرزمین های اروپایی ناممکن نیست.
هر فرد مسلمان بالقوه یک تروریست است. به مسلمان نباید آزادی داد. ازسویی نباید اجازه داد نظام خودسر و ضد بشر جمهوری اسلامی با ماجراجویی ها و دیوصفتی های خود جهان را بر سر ما ایرانیان خراب کند. جهان در وضعیتی است که وقوع فاجعه ای چون یازده سپتامبر را دیگر تحمل نخواهد کرد. نباید اجازه بدهیم ایران عزیز بیابان خاکستر و خون گردد. حتی نباید اجازه بدهیم سربازان ارتش رهایی بخش ایالات متحده آمریکا به این سو گسیل شوند. ما به حمایت ملت بزرگ آمریکا در سرنگونی رژیم ترور و وحشت اسلامی بدون شک سخت نیازمندیم. امادر صورت حضور نیروهای یک ائتلاف جهانی در ایران هزینه های کمر شکن و غیر قابل تحملی را باید بپردازیم.
پس چه باید کرد؟ می باید همه تن دهان شد، همه تن فریاد. می باید امور پیش پا افتاده روزمره خود را رها کرده و همبسته و پیوسته و یک صدا آزادی و دموکراسی را طلب کنیم و فریاد بزنیم. باید دیو سیاه دروغ و تباهی حکومت اسلامی را دشنام دهیم. باید از ترس بترسیم و آخوند دیو سیرت دیو صورت را تا بازداشتگاه گوآنتانامو تعقیب کنیم ...
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives