IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Thursday, June 23, 2005

 

فردا سوم تیر ماه است!

یک قرن برای آزادی دویده ایم، یکصد سال فریادِ داد کشیده ایم، یکصد سال مبارزه کرده ایم، همیشه در حضر تبعیدی و غریب بودیم و در سفر دلگیرِ خانه. اکنون اینجا که هیچ کجا نیست ایستاده ایم. سرگشته تر از پیشیم و از چرخ روزگار در شگفت. 27 سال است که حرامیان و اراذل واوباش به شیوه ددمنشانه اسلاف عربشان، خانه را غصب کرده اند و شغالان در سرای ما عروسی گرفته اند. ادنا طبقات و پست ترین مردم چون کابوس بر سرزمین رویاها آوار گشتند. شکنجه کردند، کشتند، سنگسار کردن، دزدیدند وهر ستم و پستی و زشتی که به تصور درآید بر ما روا داشتند وبا بی شرمی برما حکومت راندند. جّن و جادو و خرافه را در عوض حقیقت به ما فروختند ومغز جوانان ما را خوراک مارهای سیری ناپذیر دوش ضحاک کردند. میان مردم دنیا رسوای عام و خاص و بی آبرو شدیم وامروز در فقر و فلاکت و دربه دری هنوز ساده لوحانه چشم امید به دستان اهریمن داریم.

رئیس کدام جمهوری را می خواهیم انتخاب کنیم؟ اگر این برفرض جمهوری، رئیس دارد پس ولی فقیه، دیو عربده ای مثل خامنه ای این وسط چه کاره است؟ حتما ایشان رئیسِ رئیس جمهوری هستند. جمهور مردم در اسلام و نزد آخوند توده بی شکل گوسفندانی است کر و کور و لال، که از پی پیامبر و امام و ولی فقیه، راضی به رضای خدا به سوی کشتارگاه روانند. فریب خوردن نیز اندازه ای دارد. وقتی رهبر حکومت اسلامی به صراحت می گوید:« شرکت در انتخابات، رأی به اسلام، رأی به جمهوری اسلامی و رأی به اصول تغییر ناپذیر قانون اساسی است.» پس هیچ چیزی با رأی ما تغییر نخواهد کرد و تکلیف ما بسیار روشن است. رأی ما رأی به تثبیت وضعیتی و شرایطی است که طی این سالها دچارش بوده ایم. رأی ما رضای ماست به خوابیدن و خرامیدن قاتلانی چون خامنه ای و فلاحیان و رفسنجانی و هزار هزار آخوند پست تر از مگس در کاخ نیاوران و کاخ مرمر و ... رأی ما رضای ماست به فقر و گرانی، به فحشا و کارتن خوابی. رأی ما رضای ماست به اعتیاد جوانان، به عقب مانده گی از قافله تمدن و تکنولوژی. با رأی ما امثال محسن قرائتی، رحیم پور ازغدی و الهی قمشه ای نسناس و ... سالهایی بیشتر در خدمت اهریمن دهان می گشایند تا مغز تازه و بکر و نورس فرزندانمان را لجن زار اسلام کنند.
دیگر خوابگردی بس است. به خود آییم که اهریمن در ضعف و ناتوانی کامل دست و پا می زند. با ضربه ای جانانه به پرتگاهش اندازیم. به زباله دان تاریخ که تنها زباله شایسته آن آخوند و اسلام است.
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives