IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Wednesday, May 16, 2007

 

دیدار اعضای دفتر تحکیم وحدت با پدرخوانده های مافیای اسلام
اصل خبر

هنوز که هنوز است این دانشجویان بی گناه درنیافته اند که سگ زرد برادر شغال است و هرزمان که گرهی درکارشان می افتد و یا مورد ستم واقع می شوند، از این آخوند به آن آخوند پناه می برند. چراکه رشد و تحصیلشان در دانشگُه های اسلامی بوده است که درس خواندن در آن با تقلید از فلان آخوند تفاوت زیادی نمی کرده و نمی کند. این جوانان کم تجربه گمان برده اند که دانشجو هستند به همان معنی که محصلین دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکا دانشجویند. در صورتیکه دانشگاهی که رئیسش آخوند و سیاستهایش را آخوند تنظیم می کند، فقط و فقط تفاوتی خررنگن و بچه گولزن با حوزه علمیه دارد و بس. دانشگاه محل و بستر رشد و تولید دانش است و حوزه لانه جُهالِ جهالت گستر و بیهوده گوی.
در همین ملاقات آخوند سید صادق حسینی شیرازی می گوید: «دانشجويان اسلام حقيقی را عرضه كنند. شما بايد اين چهره از اسلام واقعی را نه‌‏تنها به ساير دانشجويان بلكه به تمامی مردم جهان كه اسلام در نظر آنها دين خشونت نمايانده شده است، نشان دهيد.»
می بینید که نه تنها تصور و توقع آخوند از دانشجو و دانشگاه همان تصور و توقعیست که از طلبه و حوزه علمیه اراده می شود، بلکه آخوندها گمان می برند دانشجویان نوچه و گماشته ایشانند که وظیفه دارند اسلام مورد نظر آقایان را در دنیا تبلیغ کنند.(حالا صحبت اینکه اسلام حقیقی چیست به این نوشته ربطی ندارد.)
از این دانشجویان می پرسم:
آخر مگر تفاوت آخوند منتظری با آخوند زنجانی که رئیستان است در چیست؟ تفاوت آخوند صانعی با مثلاً آخوند مکارم شیرازی در چه زمینه ایست؟
اختلافات سیاسی ایشان با خامنه ای و رفسنجانی و فلان آخوند حکومتی در سهمشان از قدرت و بخور بخور است نه در دیدگاه های متفاوت نسبت به انسان و حقوقش. هردوی ایشان از یک چیز حرف می زنند: اسلام، یعنی دکان پردرآمدشان. اینان کیفیت همه امور و پدیده ها را الا و بلا با اسلامشان می سنجند. در قاموس اینان جهان بدون اسلام و انسان بدون اسلام اساساً تصور شدنی نیست. نزد اینان جهانی که در آن نتوانند متاعشان را بفروشند وجود ندارد. در همین ملاقات هم دیدید که جز مزخرفاتی از اسلام و پیامبر و علی حرف دیگری برای گفتن نداشتند. آیا از آزادی، از دموکراسی، از حقوق بشر چیزی شنیدید؟ آیا از رشد و پیشرفت شما در تحصیل دانش سؤالی کردند؟ آیا وضعیت شما را با شرایط زندگی و تحصیل دانشجویان در آمریکا و فرانسه و آلمان مقایسه کردند؟ آیا از کم و کیف مواد درسی شما پرسیدند؟
در مورد موضوع این ملاقات، شما فقط یک جمله از آخوند منتظری شنیدید:«انكار آنان شرعاً مسموع است.»این نظر هم به صورت استفتاء و از بالا، به همان صورتی که رسم همه پدرخوانده ها است بیان می شود.از قانون و حقوق مدنی و شهروندی هم صحبتی در میان نیست، هرچه هست شرع است.
طرفه اینکه آخوند محمد صادق تهرانی انقلاب سیاسی و دینی خمینی را کافی نمی داند و می گوید: «اکنون نیاز به انقلاب قرآنی است.» خدا به ما رحم کند!

نه تنها دانشجویان بلکه تا زمانی که قاطبه مردم درنیابند که اساس پسماندگی جامعه ما و ریشه تمام نابسامانی های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... در مزاحمت و دخالت های تاریخی اسلام و آخوند در زندگی ماست و مانع اصلی هرگونه تحول و پیشرفت در دشمنی آخوند با ایران و ایرانی است، هرگز گرهی از کار فروبسته ما باز نخواهد شد و روز به روز در باتلاق اسلامیت فروتر می رویم.

یک توضیح: آخوندهای بیگانه پرست برای فریب مردم همواره یک پسوند ایرانی به دنبال اسامی عربی خود می افزایند. مثلاً خوانساری، بهبهانی، شاهرودی، اراکی، همدانی، شیرازی، تهرانی. جالب اینکه اصراری هست که این پسوند حتماً نام مکانی و شهری در ایران باشد تا همانطور که می دانید وابستگی ریشه ای آنان به عرب های جبل عامل پوشیده بماند.
(این توضیح درواقع از آموخته های من از درس های ارزنده آقای
اسماعیل نوری علا است که همواره سپاسگزار ایشان هستم.)
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives