IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Friday, December 28, 2007

 

از چاپ و انتشار قرآن جلوگیری کنید!

در بین ملت های متمدن و در کشورهای آزاد و دموکراتیک، قوانینی وضع شده است که طبق آن هیچ فرد و گروه و سازمان و مؤسسه ای حق ندارد مطالبی منتشر کند که محتوای آن به صراحت مردم را به قتل دیگران تشویق کند. این موضوع و این حقیقت به آن اندازه واضح و مبرهن است که گمان نمی کنم نیازی به اشاره به اصل و بند و ماده ای در فلان مجموعه قوانین وجود داشته باشد.
مسلمانان بسیاری، چه حقیقی و چه حقوقی و گروه ها و نهادهای بیشمار اسلامی در حجمی عظیم کتابی به چاپ می رسانند و این کتاب را در گستره ای وسیع منتشر می کنند که در متن و محتوای آن به روشنی گروهی از مردم را به قتل و نابودی گروهی دیگر تشویق و ترغیب می کند و برای ایشان جایزه نیز در نظر گرفته شده است. در قرآن، سوره های نساء و مائده و توبه و محمد پُر از آیاتی است که از گروهی از مردم( مؤمنان) می خواهد که گروهی دیگر از مردم( کافران، مشرکان، منافقان) را در هر کجا یافتند، گرفته و به قتل برسانند. این گروه دوم به لحاظ عددی بیش از پنج ششم جمعیت فعلی کره زمین را شامل می شود.
هر کس که یاوه ها و بافته های به دور از خرد مسلمانان را نپذیرد و راه خودش را برود و نان خودش را بخورد کافر و مشرک است و هر کس نیز که از ترس و ارعاب و ارهاب و تکفیر و شمشیر ایشان در ظاهر خود را مسلمان بنماید ولی در باطن و خلوت به راه خود برود و نان خود را بخورد، منافق است. قرآن دستورالعمل پراکندن بذر نفرت در میان انسان هاست. امروز بر هیچکس پوشیده نیست که تنها شکل تروریسم موجود در جهان، تروریسم اسلامی است که بنیان های فکری و دستورات و فرمان های عملی آن در آیات متعدد و در متن قرآن کتاب مسلمانان، به وضوح شرح داده شده است.
بر طبق همین آیات است که آیت الله خمینی فتوای قتل سلمان رشدی را صادر می کند و مسلمانی دیگر، تئوونگوگ فیلمساز هلندی را می کشد. بر اساس همین آیات است که بن لادن و سازمان القاعده به آمریکا حمله می کنند و الزرقاوی و مقتداصدر در عراق سر می بُرند. طالبان و تروریست های انتحاری در افغانستان و پاکستان و عراق بنا بر دستورات صریح الله در میان مردم بمب منفجر می کنند. یهود ستیزی از دیگر اندیشه های فاشیستی موجود در قرآن است و روح یهود ستیزی در سرتاسر قرآن گسترش یافته است.

سازمان ملل متحد و شورای امنیت و سازمان ها و نهاد ها و افراد کوشنده در راه آزادی و حقوق بشر، وظیفه دارند که از اشاعه افکار فاشیستی و ترویج و تبلیغ باورهای انسان ستیز و زندگی سوز ممانعت به عمل آورند. نهادهای مسؤول امنیت جهان باید جلوی چاپ و نشر کتاب قرآن را بگیرند و یا لااقل اجازه ندهند که این کتاب با چنین محتوای خشن و فاشیستی انتشار یابد.
*
چند نمونه از دستورالعمل های تروریسم اسلامی:

توبه- آیه 29
( ای اهل ایمان) با هر که از اهل کتاب( یهود و نصاری) که ایمان به خدا و روز قیامت نیاورده و آنچه را خدا و رسولش حرام کرده حرام نمیدانند و بدین حق( و آئین اسلام) نمیگروند قتال و کارزار کنید تا آنگاه که با ذلت و تواضع به اسلام جزیه دهند.
توبه- آیه 123
ای اهل ایمان با کافران از هرکه با شما نزدیک تر است شروع به جهاد کنید و باید کفار در شما درشتی و نیرومندی و قوت و پایداری حس کنند( تا از اسلام بیمناک شوند و شما مؤمنان هیچ گاه نترسید) و بدانید که خدا همیشه یار پرهیزکاران است.
مائده-آیه 51
ای اهل ایمان یهود و نصاری را( که دشمن اسلامند) بدوستی مگیرید آنان بعضی دوست دار بعضی دیگرند و هرکه از شما مؤمنان با آنها دوستی کند ( در کفر و ستمگری) بحقیقت از آنها خواهد بود و همانا خدا ستمکاران را هدایت نخواهد نمود.
نساء- آیه 89
منافقان و کافران( از رشک و حسد) آرزو کنند که شما مسلمین هم بمانند آنها کافر شوید تا ( شما را بر آنان امتیازی نباشد و) همه برابر و مساوی در کفر باشید پس آنها را تا در راه خدا هجرت نکنند ( وایمان قلبی بی مکر و خدئه نیاورند) دوست نگیرید و اگر مخالفت کردند آنها را هرکجا یافتید گرفته و به قتل رسانید و از آنها یاور و دوستی نباید اختیار کنید.
بقره- آیه 244
جهاد کنید در راه خدا و بدانید که خدا بگفتار و کردار خلق شنوا و داناست.
( البته در متن عربی این آیه آمده است: وقتلوا فی سبیل الله...)
...
ترجمه ها از مهدی الهی قمشه ای.
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives