IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Wednesday, March 05, 2008

 

در تدارک نسل جدیدی از منگل های اسلامی

حاکمان رژیم اسلامی هر روز و هر ساعت ترفند و مکر طرفه و تازه ای از آستین الهی خود بیرون می آورند تا بوسیله آن رسالت نبوی خود در« ظلوم وجهول» نگهداشتن انسان و نابودی فرهنگ بالنده بشری را به انجام برسانند. تولید دلقک بازی و مضحکه جدیدی تحت عنوان« نوغلامان حسینی» آخرین معرکه گیری رمالان اسلامی است که ذهن و روان بچه های صغیر را نشانه گرفته است:

نوغلامان حسينی معرفی می ‌شوند.
با هدف ترويج عزاداري سنتي و در آستانه رحلت پيامبر (ص)" نوغلامان حسيني" تجليل مي‌شوند.
خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه فرهنگ و هنر:همزمان با رحلت پيامبر اكرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبي (ع)و امام رضا(ع) نخستين « همايش تجليل از نوغلامان حسيني(ع)» به همت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، 16 اسفند در حسينيه جماران برگزار مي‌شود.
به گزارش اداره كل روابط‌عمومي اين سازمان ، داود خالقي، رييس فرهنگسراي مدرسه با اعلام اين خبر گفت: همايش تجليل از نو غلامان حسيني(ع) با هدف نشر و اشاعه فرهنگ ديني، ‌تشويق و ترغيب نوجوانان خادم اهل بيت(ع) و شناسايي استعدادهاي بالقوه مداحان نوجوان برگزار مي‌شود.

منبع خبر: http://www.iranpressnews.com/source/037162.htm

یا از بیسوادی و ناآگاهی مفرط بانیان چنین مضحکه ای است و یا واقعاً می دانند که کلمه « غلام » به چه معنی است و از چه تاریخچه ای در فرهنگ زشت اسلامی برخوردار است و خود را به تجاهل می زنند. « غلام» صفت فردی است که در تهاجم و تجاوزهای متعدد مجاهدین اسلام به سرزمین های دیگران و در پی غارت مقدس به اسارت جهادگران اسلامی درآمده وغالباً پسربچه کم سن و سالی است که به قصد سوء استفاده جنسی به اسیری برده می شده است و تا آخر عمر به صورت برده و نوکر در خدمت اربابان مسلمان بوده است. واژه « غِلمان » که در قرآن ذکر شده از همین ریشه است و منظور پسربچه ها و نوجوان هایی بهشتی است که برای لذت جنسی به مردان مؤمن وعده داده شده است. همچنین ترکیب غلامباره به معنی لواطکار از همین ریشه ساخته شده است. و نیز از همین ریشه کلمه « غُلمَه» در زبان عرب به معنی تیزی شهوتِ جماع به کار می رود.

پس از تهاجم مسلمانان به ایران در قرون اولیه اسلامی هزاران هزار کودک خردسال ایرانی توسط تازیان اسیر گشته و به مکه و مدینه برده شده و به غلامی عمر و علی و حسن و حسین گرفتار شدند. به دختربچه هایی که جهت تجاوز جنسی اسیر می شدند « جاریه» می گفتند که تا پایان عمر به نام کنیز بیگاری می کردند و پسربچه های خردسال را « غلام» می نامیدند. دلبستگی شدید عربِ وحشی و بدوی مسلمان به غلام و جاریه نقش و تأثیر بی اندازه ای در اراده مصمم پیروزی در یورش های مجاهدین صدر اسلام به ملت های دیگر داشته است.

گذشته از این مبحث، روش ها و شیوه های جاهل پروری حاکمان نظام تجاوزالهی از دیرباز بر مغزشویی و تخدیر اذهان کودکان متمرکز بوده است. مسلمین برای ترویج و تبلیغ لاطائلات و یاوه های خرافی و خوارکننده اسلام ضمیر پاک و بکر کودکان معصوم را بهترین زمین و زمینه می یابند. به طور طبیعی هم تنها از همین دوران است که نهال باورها و ساختمان جهان بینی و بینش افراد شکل گرفته و سپس در دوران بلوغ سنی قوام و دوام می یابد. راز موفقیت آخوندها و دکانداران دین در گسترش طاعون اسلام در همین نکته نهفته است.
کودکانی که به این طریق ذهن و روانشان مورد هجمه و هجوم ترهات بی مغز و خردستیز باورها و آموزه های اسلامی واقع می شود، به دلیل خامی و ناآگاهی عمیقی که اقتضای دوره سنی آن هاست دچار ضربه مغزی می شوند و سلامت قوای دماغی خود را برای همیشه از دست می دهند.
گیجی، بی منطقی، خردگریزی، نامدارایی، تعصب و خشونت ناشی از ایمان کور و تجاوزگری از خصوصیات روانی و شخصیتی این افراد در بزرگسالی است که از ایشان انسان هایی بی کاره و بیهوده و متجاوز به حقوق دیگران تربیت می کند.
متأسفانه اکثریت مردم ما دچار و گرفتار و بیچاره بیماری اسلامند و گوشزد نمودن و توصیه این نکته حیاتی که والدین می بایست کودکان خود را از دست و دسترس متجاوزین اسلام فروش و طاعون اسلام به دور نگهداشته و محافظت کنند چنانکه بایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد.

siamakmehr@yahoo.com
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives