IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Wednesday, August 13, 2008

 

پرچم اسلام

آقای رحمت للعالمین قطاع الطریق بود!

اکنون مدتی است که بسامد دفعات تهدید به مسدود کردن تنگهء هرمز از سوی کارگزاران نظامی و غیرنظامی رژیم اسلامی افزایش یافته و هل من مبارز می طلبند. تنگهء هرمز نه تنها معبر و راهرو و دالان و آبراههء اصلی ِ مردم ساکن در سواحل و جزایر خلیج فارس محسوب می شود که گلوگاه شریان اقتصادی و تجاری بخشهایی از جهان است و به منافع اکثر کشورهای عضو سازمان ملل متحد ارتباط مستقیم دارد.
تهدید به بستن تنگهء هرمز فی الواقع سخن از راهزنی است. در قدیم و شاید هم امروزه در بعضی سرزمین ها، راهزنان در بیرون از آبادی ها و شهرها با تمهید مانعی در تنگه ها راه را بر عابران و مسافران و کاروان های بازرگانان می بستند. راهزنان تا همین دورهء متأخر در جاده های ایران با انداختنِ تنهء درخت در عرض راه، وسایل نقلیهء موتوری را متوقف می کردند. تنگهء هرمز را نیز پاسداران حکومت اسلامی اینطور که می گویند قصد دارند با مین گذاری و یا غرق کردن کشتی های فرسوده و یا به طرق دیگری ببندند.

راهزنی در اسلام بحثی محوری است. اگر مجاهدین صدر اسلام که در رکاب پیامبر اسلام شمشیر می زدند و غزوه به غزوه غنایم بر می چیدند به راهزنی دریایی نپرداخته اند به این دلیل بوده است که دستشان به دریا نمی رسید، وگرنه در تاریخ اسلام حتماً آمده بود که کاروان ابوسفیان را که حامل 50 هزار دينار مال التجاره بود، دزدان دریایی در فلان قسمت از آب های دریای فلان مصادره کردند و این واقعه را جنگ بدر نامیدند!
مجاهدین صدر اسلام که به جز غنایم به دست آمده از حمله به کاروان ها و قبایل، ممر و محل دیگری برای ارتزاق نداشتند البته بعدها شتر دزد شدند و به مشرق و مغرب عالم زمان خود هجوم آوردند و غنایم گرد آوردند و به ثروت های افسانه ای دست یافتند و تا همین امروز و در همین ایران اخلاف خلفشان(!) کماکان مشغول همان فعلند.
اساساً اقتصاد اسلامی مبنایش نه بر فعالیت های تولیدی و خدماتی که بر ارزش افزودهء اموال مسروقه گذاشته شده است. پیامبر اسلام نیز هزینهء رتق و فتق امور مسلمین را در حکومت اسلامی مدینه از طریق خمس که مستقیماً از محل یک پنجم از سهم مجاهدین اسلام از غنایم اصطلاحاً جنگی بود تأمین می کرد. انفال 41
و انفال نه فقط به غنایم غارت شده گفته می شود، بلکه اموال و املاک بدون صاحب را نیز شامل می شود. تنها کافیست که با کشتن و متواری ساختن افراد به بهانهء کافر و مشرک و منافق و طاقوتی و ساواکی و ضد انقلاب، اموال و املاک ایشان را ابتدا بدون صاحب و سپس مصادره کرد.
این شیوهء اقتصادی در قرون بعدی نیز با تجاوز خلفای چهارگانه و حکومت های اموی و عباسی به سرزمین های دور و نزدیک و غارت شهرها و آبادی ها ادامه داشت و تا به تواریخ نزدیکتر در ایران خودمان که مواجب آخوندها و بیضه داران اسلام گاه از خزانهء سلاطینی که رعیت را با همیاری وی چپاول می کردند پرداخت می شد و گاه توسط زمینداران بزرگی که دهقان و کارگر روی زمین را غارت می کردند تأمین می گشت. در تاریخ نزدیکتر تا به همین امروز از طریق خمس و زکات و سهم امامی که بازار دلالی ِ سنتی با دوشیدن مردم به آخوند می پرداخت و می پردازد، اقتصاد اسلامی به حیات خود ادامه داده است. پس از انقلاب اسلامی و فتح مجدد ایران، دورهء دیگری از شکوفایی اقتصاد اسلامی با پنجه انداختن علما و زعما و مجاهدین اسلام بر اموال و ثروت های ملت ایران و منابع طبیعی این سرزمین شروع شد که همچنان تداوم یافته است.
هنگامی که آیت الله ها، یعنی نشانه های الله، نمایندگان خدای محمد، به دزدی متهم می شوند و همگان هم می دانند که حقیقت دارد و یا زمانی که حضرات آیات عظام و مراجع تقلید و مجتهدین جامع الشرایط به قاچاق و احتکار چای و شکر و رانت خواری مشغولند، هنگامی که پاسداران رشید اسلام و مجاهدین اسلام از شصت اسکلهء محرمانه در سواحل خلیج فارس به قاچاق کالا و پول و طلا و زن و مواد مخدر مشغولند، تماماً مسبوق به سابقهء دینی و ایمانی و اسلامی است و جای شگفتی نیست.
عجب آن است که آخوندها و پاسداران جمهوری اسلامی تصمیم گرفته اند جمعه به مکتب بروند. یعنی درست در دورانی که حتا شیخک نشین های اطراف خلیج فارس از قبیل عربستان و عمان و امارات و کویت وغیرو که اسلافشان دزد دریایی بودند و کالاهای مسروقه را بیشتر در بندراحمدی کویت ذخیره می کردند، ظاهراً متمدن و آدم شده اند، اینان به فکر راهزنی در خلیج فارس افتاده اند.
همه می دانیم که تهدید به مسدود ساختن تنگهء هرمز رجزخوانی است. پاسدارهای دولت احمدی نژاد با به گروگان گرفتن تعدادی سرباز انگلیسی پس از چند روز به غلط کردیم و شکر خوردیم افتادند، پس چگونه می توانند با ناوهای آمریکا و ارتش ناتو و سلاح های پیشرفته ای که کشورهای حاشیهء خلیج فارس در اختیار دارند به مقابله برخیزند.
شاید نیز آخوندهای گورکن و پاسدارهای قاتل و بسیجی های اراذل و اوباش تصور کرده اند که تنگهء هرمز همچون راه تنفس و گلوی دانشجویان و کارگران و زنان ایران است که بتوان به راحتی فشرد و آب هم از آب تکان نخورد.
بستن تنگهء هرمز به این سادگی که پاسدارها خیال کرده اند نیست. مگر تنگهء هرمز تنبان ولی فقیه است که هر دم به ساعت یک بسیجی پایین بکشد، یک بسیجی بالا بکشد!
siamakmehr@yahoo.com
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives