IRAN LAND'S REPORT           گزارش به خاک ایران
سیامک مهر
Thursday, June 11, 2009

 

فردا رژیم اسلامی را تنها بگذاریم!

در این آخرین دقایقی که به روز سیرک انتخابات نظام سنگسار اسلامی باقیمانده، هنوز فرصت هست که تصمیم خود مبنی بر شرکت در انتخابات و انداختن رأی به صندوق ها را مورد بازنگری قرار دهیم. به این نکته بیاندیشیم که در روزها و ماه های پیش رو، زمانی که حاکمان جمهوری اسلامی با اجرای یک انتخابات باشکوه و سوار بر شانه های رأی دهندگانی کم حافظه و فاقد دوراندیشی، پایه های قدرت خود را حداقل برای چهارسال دیگر محکم ساختند و زمانی که اعدام ها و سنگسار و شکنجهء دانشجویان و سرکوب کارگران و زنان و دیگر اقشار معترض جامعه در یک دور تازه ای به جریان افتاد و موجب عذاب وجدان شرکت کنندگان در انتخابات گردید، چگونه پشیمانی و سرخوردگی و افسردگی و ناامیدی متعاقب آنرا توضیح خواهیم داد و توجیه خواهیم کرد؟!

شما جوانان و دختران و پسرانی که یک هفته- ده روزی در خیابان ها حاضر شدید، هلهله کردید، کف زدید، شعار دادید، جیغ کشیدید، رقصیدید و شادی کردید و نشان دادید که تا چه اندازه مستعد و مستحق و خواستار آزادی و شادی می باشید، بدانید که همین امر به خودی خود کافی است. دیگر چه نیازی است که آلت فعل و مسخره و مضحکهء ولی فقیه آدمخوار و دار و دستهء دزد و جنایت کار او قرار بگیریم؟
این ایام بهانه و فرصتی بود که به خیابان ها بریزیم و دختر و پسر دست در دست یکدیگر، بگوییم و بخندیم و برقصیم و دوست بیابیم و شادی کنیم و لذت ببریم که بردیم و کیف کردیم. خب این چه ربطی به شرکت در انتصابات تحقیر کننده و توهین آمیز و فریبکارانهء ولی فقیه و آخوندها و آیت الله های غارتگر و دزد و کینه توز و دشمن آزادی دارد؟ چه ربطی دارد که با شرکت در رأی گیری ِ روز جمعه، خود را به دستمال توالت خامنه ای و رفسنجانی و مهدوی کنی و جنتی و شیخ ممد یزدی و مکارم شیرازی و مصباح یزدی و سایر وحوش ضد بشر و ایران ستیز تبدیل کنیم؟

اتفاقاً اگر می خواهیم این هلهله و شادی ها، این رقص و پایکوبی ها و این آزادی زودگذر به روش و امری دائمی و همیشگی در زندگی و جامعهء ما تبدیل شود، اگر می خواهیم خیابان ها نیز همچون پستوی خانه های شخصی ِ خود، بخشی از فضای امن و شاد زندگی همهء ما بوده باشد، ضروری است که با عدم شرکت در انتخابات روز جمعه و با دهن کجی به فریب کاران اسلامی، نشان دهیم که هدف و نیت و فکر و اندیشهء ما متوجه چه سمت و سویی است و که چگونه این انتخابات را بهانه ای قرار دادیم که کارناوال شادی به پا کنیم و که دست شما را خوانده ایم و دوم خرداد 76 را و آن فریب بزرگ را تجربه کرده ایم و هیچ امیدی به توبهء گرگ نداریم.

از دیگر سو با ترک حوزه ها و صندوق های انتخابات و بی اعتنایی به تلاش رژیم اسلامی برای تدارک انتخاباتی با شکوه، به استعمارگران و غارتگران بین المللی حمایت کننده از جمهوری اسلامی، به بی بی سی، به سی ان ان و صدای آمریکا که جهت اطمینان از شرکت شما در نمایش انتخابات خود را جر دادند و به در و دیوار کوبیدند نیز دهن کجی می کنیم و تعالی ِ خرد و بلوغ و شعور ایرانی را در حفظ استقلال خویش از فریب و توطئهء بیگانگان به نمایش می گذاریم.

شما جوانان، شما پسران برومند و دختران زیبا روی، همان اشتباهی که نسل من در یوم الکفتار 57 مرتکب شد را تکرار نکنید. می دانیم که جوانی با خامی ملازمه دارد. هیچ جوان کم سن و سالی نه فرصت و نه زمان کافی برای تجربه اندوزی و آگاهی یابی و پختگی ِ سیاسی به طور طبیعی در اختیار نداشته است.
بیش از شصت درصد هم میهنان مرا جوانان زیر سی سال تشکیل می دهند و جمهوری اسلامی تمام برنامه ریزی و فریب کاری خود را بر همین قشر متمرکز کرده است. زمامداران نظام قصاص اسلامی از بی خبری ِ جوانان نسبت به جنایت ها و دزدی ها و تبه کاری های مندرج در سوابق خود و ناآگاهی نسبت به ماهیت انسان ستیز و ضد بشر حکومت اسلامی، نهایت سوء استفاده را می برد. کشاندن دایناسور دروغزن و بی شرم و حیایی چون میر حسین موسوی به میدان، دقیقاً بر اساس همین بی خبری و یا فراموش کاری ما از جنایت ها و ظلم و ستم هایی است که در دوران مسئولیت او بر ایران و ایرانی رفته است.
هنوز فرصت باقی است. هنوز کار از کار نگذشته است. هنوز می توان در این ساعت های زودگذر کمی اندیشید، هنوز فرصت هست که در عوض گوش سپردن به سخنان سراپا فریب چهار نامزد و منتخب رهبر شیره ای مسلمین جهان، به سخنان افراد با تجربه و استخوان خرد کرده در کوران مسائل سیاسی واجتماعی فکر کرد. به حرف دل آدمهایی گوش فراداد که تمامی جوانی و شور و شیدایی زندگی خویش را در زیر نعلین تبه کارترین و پلیدترین و کثیف ترین قشر جامعهء ایران از دست دادند. افرادی که حبس ها و شکنجه ها دیدند. افرادی که یا آواره کشورهای دیگر شدند، یا بهترین عزیزان خود را در زندان ها و اعدام های نظام نکبت الهی از دست دادند.

بدانیم که با دوام و ماندگاری جمهوری اسلامی، هم جوانی دختران و پسران نسل حاضر به مانند یکی دو نسل پیش از خود تباه می شود و هم بسیاری خون ها و جانفشانی های مادران و پدران این جوانان که در راه آزادی خرج شد به هدر خواهد رفت. رژیم تجاوز اسلامی به دنبال رأی شماست تا خود را به شما و فرزندان شما در آینده نیز تحمیل کند. بیاندیشید و به خود و به رأی و انتخاب خویش احترام بگذارید.
پنجشنبه 21 خرداد 88
siamakmehr@ yahoo.com
: فهرست 20 نوشتار واپسین

سرنوشت آزاداندیشی در جامعهء توحیدی
«دربارهء اسلام و از جمله«اسلام رحمانی
!سکولاریسم یعنی مرگ بر اسلام
سفر به سرزمین ممنوعه
تحولات جامعه در سال پیش رو
!ما آتش پرستیم
چهارشنبه سوری، خاری در چشم اهریمن
مرگ حکومت اسلام در سالروز تولدش
دربارهء بیانیه های زنجیره ای جناح اصلاحاتچی
میخ های تابوت مرجعیت شیعه
توضیحی دربارهء یک حد شرعی
رستاخیز ایرانیان و دشمنانش
قصاص یا توحش اسلامی
!بازگشت گربه نره
اسلام که تنگ آید --- آخوند به جفنگ آید
درک شرایط مبارزه در قلمرو اهریمن
دربارهء شکنجه و لواط اسلامی
عینکِ سبزِ فریب
سرانجام انقلاب مخملی در قلمرو اهریمن
مافیای روحانیت در نبرد مرگ و زندگی


This page is powered by Blogger. Isn't yours?

     E.mail                     Home
دکتر اسماعیل خویی

اعلامیه جهانی حقوق بشر
کمیته دفاع از حقوق بشر
حزب مشروطه ایران
سکولارهای سبز
مقالات سیاسی
درفش کاویانی
زنده باد انقلاب
سکولاریزم نو
علیه تبعیض
فرهنگشهر
بی خدایان
انجمن آرا
کاوه سرا
سربازان
نیلگون
زندیق
افشا
کافر


آژانس خبری کوروش
اخبار روز
اطلاعات.نت
ایران امروز
پارس دیلی نیوز
ایران پرس نیوز
ایران گلوبال
ایران تریبون
بلاگ نیوز
روشنگری
گزارشگران


نوید اخگر
نادره افشاری
منوچهر جمالی
آرامش دوستدار
امیر سپهر
پری صفاری
میرزاآقا عسگری
بهرام مشیری
اسماعیل نوری علاArchives